ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Зимові канікули в Каліфорнії: дядя Жора розповів, як відпочивав у США

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1261
Вадим Мичковський з сім'єю на березі Тихого океану
Вадим Мичковський з сім'єю на березі Тихого океану. Фото: з Інстаграм-сторінки дяді Жори

Вадим Мичковський разом з сім’єю провів відпустку у Сан-Дієго.

Українські зірки показали, як відпочивають на зимових канікулах у «Світському житті» на каналі 1+1. Серед знаменитостей, що поділились приватним відео з відпочинку, відомий шоумен родом з Хмельницького Вадим Мичковський, більш відомий під псевдонімом Дядя Жора.

Цього року на зимовий відпочинок сім’я Мичковських вирушила до Сполучених штатів. Разом з трьома доньками та дружиною на Дяду Жору очікувало три пересадки та десятки туристичних місць.

«Цього разу ми вибрались повним складом, всією сім’єю. Я бажаю всім можливостей, багато подорожуйте і подорожуйте саме з сім'єю, - каже шоумен. - На березі Тихого океану нас зустрів морський спецзагін. Як в нас парку голуби літають і качки ходять, так там морські котики, тюлені повзають та баклани літають».

Насичені пригоди в США вдарили голові сімейства по кишені. «Більш за все вибиває не проживання. Воно сотнями доларів може оцінюватися. Переліт біля тисячі доларів. Основні витрати – це вхідні квитки на атракціони. Приблизно 100-150 доларів коштує один квиток, а в нас сімейка не маленька», - додав відомий хмельничанин.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую