ye-logo.v1.2

У Нетішині через кір рекомендують запровадити карантинні заходи

Суспільство 3316
Відсоток нещеплених дітей, які відвідують школу та дошкільні заклади в місті, коливається від трьох до восьми - в залежності від колективу
Відсоток нещеплених дітей, які відвідують школу та дошкільні заклади в місті, коливається від трьох до восьми - в залежності від колективу. Фото: espreso.tv

Вони триватимуть 21 день.

У Нетішині з початку року зафіксовано п’ять випадків захворювання на кір. Щоб не допустити розповсюдження інфекції, у місті вирішили вдатися до низки карантинних заходів. Зокрема, сьогодні, 4 лютого, відповідно до розпорядження міського голови, рекомендовано запровадити карантинні заходи у класах, де виявлені випадки кору.

«Відсоток нещеплених дітей, які відвідують школу та дошкільні заклади в місті, коливається від трьох до восьми - в залежності від колективу. Батьків цих дітей ми попередили, що, з огляду на ситуацію з кором, варто зробити щеплення. Також ми рекомендуємо не допускати нещеплених осіб в навчальні заклади, де зареєстровані випадки кору у період карантину, тобто, протягом 21 дня. На жаль, заборонити не маємо права, лише рекомендуємо, тому здоров’я кожної не щепленої дитини – на совісті батьків».

Окрім того, рекомендовано запровадити також карантинні заходи у класах, де виявлені випадки кору.

«Ми рекомендуємо загальноосвітнім закладам запровадити карантинні заходи на 21 день у класах, де були зареєстровані випадки кору. Тобто, діти у цих класах будуть максимально ізольовані під час навчання від інших, не будуть переходити з класу в клас. Окрім того, рекомендуємо дітям з класів, де були зафіксовані випадки кору, обмежити відвідування позашкільних закладів освіти, спортивних секцій та гуртків», - додає Олександр Супрунюк.

Наразі карантинні заходи рекомендовано запровадити на 21 день.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую