ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Стрес-тест з вогневої підготовки: хмельницькі спецпризначенці продовжують навчання за стандартами НАТО

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1486
Стрес-тест – комплексна вправа на швидкість
Стрес-тест – комплексна вправа на швидкість. Фото: із фейсбук-сторінки Андрія Агєєва

Триває підвищений курс «Advance».

Учора, 7 березня, бійці 8 окремого полку спеціального призначення під керівництвом військових інструкторів з держав-членів НАТО та штатного підрозділу інструкторів полку проходили стрес-тест з вогневої підготовки за курсом «Advance». Про це повідомляє на сторінці у Фейсбуці прес-офіцер Андрій Агєєв.

«Військовослужбовець від місця старту долає 130-150 метрів, виконує вправи стрільб з автомата по різних мішенях лежачи, з коліна, в русі, з правого, лівого плеча, із-за різного типу укриттів. Приховано, під пильним оком інструкторів, пересувається до визначеного місця, знову вражає цілі, потім мусить до іншої точки ведення вогню тягнути важкий ящик з умовним боєкомплектом. І знову стрільба на ураження з укриття: справа, зліва, зверху – до повного знищення. Наприкінці дистанції треба з десяток метрів протягнути вантаж на мотузці і чим дужче, імітуючи відхід від противника, що переслідує, здолати ще сотню метрів, обігнати при цьому інструктора і пересікти фінішну лінію», - йдеться у повідомленні.

Командир підрозділу спецпризначенців каже, що усі його підлеглі із завданням справились. Вже наступного тижня спецпризначенці відпрацьовуватимуть тактику дій груп в умовах міської місцевості.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую