ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан запрошують на заходи до 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Суспільство 2610
Хмельничани можуть вшанувати пам\'ять поета
Хмельничани можуть вшанувати пам'ять поета. Фото: khm.gov.ua

Відбудеться покладання квітів і тематичні вистави.

Хмельничан та гостей міста запрошують долучитися до заходів, приурочених 205-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. Як повідомляють у міськраді, 9 березня о 10.00 годині відбудеться покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві (у парку біля кінотеатру Шевченка)

«Актори студентського літературного театру «Глорія» кафедри української філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету (художній керівник – Таїсія Коваль) представлять уривки з вистави «Тарасові небеса», за творами Тараса Шевченка», - кажуть у міськраді.

Окрім того, о 16.00 у монотеатрі «Кут» (вулиця Проскурівського підпілля, 34) відбудеться сповідь-барда «Не промовчи Шевченка у собі…» (мистецький проект «Ветеран»). Виставу поставив та зіграє керівник і актор монотеатру «Кут», народний артист України Володимир Смотритель. Вхід вільний.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую