ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Хмельничан закликають долучатися до весняного прибирання міста

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1384
Хмельничан запрошують активно долучатися до весняного прибирання міста
Хмельничан запрошують активно долучатися до весняного прибирання міста. Фото: khm.gov.ua

Стартував місячник благоустрою.

Від сьогодні і до 11 квітня у Хмельницькому триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста. У міськраді просять хмельничан долучатися до прибирання міста.

«Закликаємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, кожного мешканця, усіх, кому не байдужий Хмельницький, навести лад на територіях підприємств та організацій, прибрати ділянки біля магазинів і кафе. Мешканцям багатоповерхівок та приватного сектору – подбати про чистоту на прибудинкових територіях, у під’їздах будинків, на територіях приватних садиб», - зазначають у міськраді.

Також у рамках місячника відбудеться прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій.

Мешканців приватного сектору – під час прибирання своїх садиб не складувати сміття обабіч доріг, на тротуарах, газонах та не спалювати гілля, суху рослинність. Адже за спалення передбачено штраф для фізичних осіб від 340 до 1260 гривень. У мешканців приватного сектору є декілька варіантів вирішення проблеми із «зеленими відходами».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую