ye-logo.v1.2

Коли яма на ямі: в Грицівській ОТГ люди самотужки ремонтують дороги

Суспільство 3197
Самотужки люди засипали ями на відрізку в п
Самотужки люди засипали ями на відрізку в п'ять кілометрів. Фото: Гриців .info

Кажуть, ремонту дороги уже не бачили роками.

На Полонщині мешканці декількох сіл організували толоку і вийшли самотужки ремонтувати розбиті дороги. На тракторах та підводах, з лопатами та ломами, взялися засипати ями, бо зізнаються, що розбитими шляхами уже проїхати, ні пройти. Такий суботник організували мешканці сіл Мала Шкарівка та Москвитянівка, що входять до складу Грицівської ОТГ.

«У суботу понад два десятки людей зібралися біля кочегарки Малошкарівської школи, навантажили кілька возиків і причіпів шлаком і попрямували «латати» ями в напрямку Сасанівки. Добре, що школу не закрили, бо свого часу стояло так питання, а то б не мали шлаку, щоб тепер латати дороги», - каже громадський активіст, мешканець Малої Шкарівки Микола Тимощук.

Сільчани зізнаються, що хоч шлак – не найкращий матеріал для ремонту дороги, але хоча б трохи буде комфортніше їхати, аніж обминати вибоїни. Зазначають, що підтримали ініціативу, бо дороги уже не ремонтуються роками, тож латати ями доводиться самим.

«Дещо раніше ремонтувати дороги своїми силами виходили мешканці Микулина та Крачанівки. Люди бачать, що допомоги годі чекати, тому і взялися за лопати», - додає Микола Тимощук.

Загалом, каже, що самотужки люди засипали ями на відрізку в п’ять кілометрів.

Голова Грицівської ОТГ Людмила Тіфенбах, коментуючи ситуацію, каже про те, що ці дороги – не комунальної власності, а місцевого значення, які підпорядковуються полонським дорожникам, тому і ремонтувати їх - не питання громади. Хоча й зізнається, що коштів в бюджеті громади на ремонт доріг таки немає.

Нагадаємо, Грицівська об’єднана територіальна громада стала однією з перших територіальних громад, утворених на межі районів: частина сіл належать до Шепетівського району, а частина – Полонському.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую