ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Кам’янецькі комунальники з порушеннями закупили близько 15 тисяч літрів пального

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 730
Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області
Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області. Фото: автора

Вартість закуплених паливно-мастильних матеріалів складає 400 тисяч гривень.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель одним із комунальних підприємств міста Кам’янця-Подільського.

«Встановлено, що у жовтні 2018 року тендерним комітетом комунального закладу визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти близько 15,5 тис літрів паливно-мастильних матеріалів – бензину марки А-92 та дизельного палива», - йдеться у повідомленні прес-служби обласної прокуратури.

Загальна вартість товарної продукції склала понад 400 тисяч гривень. «Після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальні обсяги пального, що планується закупити зменшено на 1,2 тисяч літрів. При цьому, після внесення змін щодо обсягів закупівлі ціна договору лишилась сталою», - додають у прокуратурі.

Таким чином, протиправно збільшено ціну за одиницю товару, що не відповідає вимогам тендерної документації. Разом з тим, згідно інформації Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин А-92 та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились тільки у бік зменшення.
Тому прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначеної додаткової угоди до договору про закупівлю товарів недійсною.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую