ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відвідуючи Хмельницьку АЕС, Порошенко наголосив на двох важливих проектах

Суспільство 4452
Глава держави акцентував добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС
Глава держави акцентував добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. Фото: mpe.kmu.gov.ua

Глава держави відвідав атомну станцію з робочим візитом.

Сьогодні, 18 березня, Президент України Петро Порошенко з робочим візитом відвідав Хмельницьку АЕС. Під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС Глава держави акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС.

«Останні п'ять років стали визначальними для атомників України. Вибір місця нашої зустрічі саме на Хмельницькій АЕС є невипадковим. Адже тут знаходяться на старті ще два надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку нашої держави. Перший – Енергетичний міст «Україна – ЄС» та другий проект – добудова 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС», - зауважив Петро Порошенко.

За його словами, проект Енергетичного мосту є в першу чергу євроінтеграційним проектом.

«Хмельницька АЕС стане пілотною в такій інтеграції, а отриманий внаслідок реалізації проекту унікальний досвід дозволить якнайшвидше об’єднати українську та європейську енергосистеми», - додав Петро Порошенко.

Окрім того, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський під час цієї наради зазначив, що уже в серпні перший енергоблок Хмельницької АЕС буде підлючено до енергомережі. Та додав, що технічно провдожувати експлуатацію енергоблоку №1 ХАЕС можливо ще 20 років.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую