ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Відвідуючи Хмельницьку АЕС, Порошенко наголосив на двох важливих проектах

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 3669
Глава держави акцентував добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС
Глава держави акцентував добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. Фото: mpe.kmu.gov.ua

Глава держави відвідав атомну станцію з робочим візитом.

Сьогодні, 18 березня, Президент України Петро Порошенко з робочим візитом відвідав Хмельницьку АЕС. Під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС Глава держави акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС.

«Останні п'ять років стали визначальними для атомників України. Вибір місця нашої зустрічі саме на Хмельницькій АЕС є невипадковим. Адже тут знаходяться на старті ще два надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку нашої держави. Перший – Енергетичний міст «Україна – ЄС» та другий проект – добудова 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС», - зауважив Петро Порошенко.

За його словами, проект Енергетичного мосту є в першу чергу євроінтеграційним проектом.

«Хмельницька АЕС стане пілотною в такій інтеграції, а отриманий внаслідок реалізації проекту унікальний досвід дозволить якнайшвидше об’єднати українську та європейську енергосистеми», - додав Петро Порошенко.

Окрім того, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський під час цієї наради зазначив, що уже в серпні перший енергоблок Хмельницької АЕС буде підлючено до енергомережі. Та додав, що технічно провдожувати експлуатацію енергоблоку №1 ХАЕС можливо ще 20 років.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую