ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

У Хмельницькому відбувся вечір-спомин воїна та волонтера Миколи Мужичука

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 722
На вечорі-пам'яті члени журі третього дитячого конкурсу з аквадизайну в місті Хмельницькому оголосили переможців
На вечорі-пам'яті члени журі третього дитячого конкурсу з аквадизайну в місті Хмельницькому оголосили переможців. Фото: https://khm.gov.ua

Боєць служив у гірсько-штурмовій бригаді.

Вечір пам’яті героя російсько-української війни, волонтера, акваріуміста, люблячого чоловіка та батька Миколи Мужичука відбувся у приміщенні Палацу творчості дітей та юнацтва. Чоловік служив у 10 гірсько-штурмовій бригаді. В АТО пішов ще у 2014 році, окрім того займався волонтерством. Помер Микола рік тому, 19 березня, у харківському госпіталі. Бійцю робили операцію, після якої він не вижив.

Як повідомляють у прес-службі міської ради, в залі зібралися ті, хто знав Миколу дуже добре, хто із ним працював, кого звела з ним доля і ті, хто знайомий з ним не був. Але об’єднує усіх спільне прагнення - пам'ять про своїх героїв.

«19 березня 2019 року - річниця смерті Мужичука Миколи Андрійовича, але повернімось на декілька років назад. У квітні 2015 року Микола Андрійович стає до лав добровольців. Він говорив, що не може залишитися осторонь, коли гине цвіт нації, - йдеться у повідомлені. -Талановитий аквадизайнер мав цікаву роботу та безліч творчих ідей на десятиріччя вперед, залишив улюблену справу, кохану дружину і маленьких дітей. Не сховався за чиїсь спини, пішов боронити усе те, що було йому рідне і близьке».

Сам батько, Микола Мужичук хотів, щоб діти завжди були усміхнені і життєрадісні. Він вважав, що акваріумістика важлива для виховання у дитини почуття прекрасного. Планував створити у нашому місті акваріумний гурток для дітей. «Саме тому друзі вирішили вшанувати пам'ять Миколи Мужичука проведенням конкурсу з аквадизайну серед маленьких хмельничан», - додають у міськраді.

На вечорі-пам’яті члени журі третього дитячого конкурсу з аквадизайну в місті Хмельницькому оголосили переможців. Так, у номінації за креативність переможцями стали шестикласники НВК №6 Андрій Шалабавка та Діана Сисак, які в подарунок отримали особистий акваріум Миколи Мужичука. Перше місце журі присудило учням Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую