ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Китайський підрядник ремонтує траси Хмельниччини

Суспільство 3308
Сума контракту становить 38,5 мільйонів доларів
Сума контракту становить 38,5 мільйонів доларів. Фото: facebook.com

Нещодавно розпочалось укладання асфальтобетонного покриття.

Підрядна компанія з Китаю виконує ремонтні роботи на автодорозі М-12, що на Хмельниччині. Згідно проекту, на ділянці протяжністю 40 кілометрів від села Голосків (Летичівський район) до кордону із Вінницькою областю має бути проведена реконструкція та капітальний ремонт. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

«Наразі на ділянці біля села Требухівці (Летичівський район) підрядник розпочав укладання нижнього шару асфальтобетонного покриття. По завершенню влаштування нижнього та середнього шару покриття на цій ділянці буде відкрито рух для автотранспорту, а по лівому проїзду будуть виконуватись земляні роботи», - йдеться у повідомленні.

Ремонтні роботи тривають у рамках реалізації проекту «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Сума контракту становить 38,5 мільйонів доларів США (з ПДВ).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую