ye-logo.v1.2

Контроль та відеофіксація: якими будуть нові правила видачі водійських посвідчень

Суспільство 2497
ілюстрація etcetera.media
ілюстрація etcetera.media. Фото: Нововведення запрацюють упродовж півроку

Теоретичні й практичні екзамени фіксуватимуть на відео.

Днями Кабінет Міністрів України вніс зміни до низки постанов, пов’язаних з процедурою підготовки водіїв і видачі водійських посвідчень. Нововведення покликані посилити контроль за підготовкою майбутніх кермувальників.

Як повідомляють в Регіональному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ у Хмельницькій області, нововведення запрацюють упродовж півроку. Одним з найголовніших стане відеофіксація екзаменів кандидатів на водійські права. Зазначають, що теоретичні іспити майбутніх водіїв у Хмельницькому знімали на відео ще задовго до нинішніх нормативних змін. Проте вже скоро документуватимуть й екзаменування навичок керування транспортними засобами.

Крім того, стане неможливим скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний — в іншому. А термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів буде скорочено до двох років. Отримати або обміняти посвідчення водія стане неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

Також у процедурі взаємодії територіальних органів з надання сервісних послуг МВС з навчальними закладами з підготовки водіїв запровадять електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних і практичних занять. Нововведення покликане посилити контроль за організацією навчального процесу з підготовки водіїв.

Автор Андрій ЯЩИШЕН.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую