ye-logo.v1.2
20 Червня, 2019

У Полонному волонтери відреставрували та розмалювали зупинку

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1251
Сподіваються, що оновлена зупинка змусить всміхнутися кожного, хто тут чекатиме на транспорт
Сподіваються, що оновлена зупинка змусить всміхнутися кожного, хто тут чекатиме на транспорт. Фото: з архіву волонтерського руху

Відтепер гостей міста та його жителів зустрічатимуть яскраві розписи.

У Полонному волонтери від реставрували та розмалювали яскравими барвами автобусну зупинку поблизу залізничного вокзалу. Ініціативна належить волонтерському руху «Твори добро – даруй надію». Погодивши ідею з міською владою та заручившись підтримкою спонсорів подарували полончанам гарну нагоду стати на крок ближчими до свого міста.

«Віддалену від центру частину міста, де розташований залізничний вокзал, донедавна прикрашав лише екстер’єр швейної фабрики. А відсьогодні ми маємо нове обличчя нашого привітного містечка, яке змусить всміхнутися кожного, хто зійде з залізничного транспорту і прийде на зупинку. Гостей міста та його жителів зустрічатимуть строкаті малюнки та кольорова гамма, яка одразу налаштує на позит», - розповідають волонтери.

Додають, що задля гарної справи однієї ініціативи мало, тому дякують спонсорам, які допомогли придбати необхідні матеріали, а також тим полончанам, хто доєднався до корисної справи.

«Ми запускаємо флешмоб, за умовами якого потрібно не лише прибрати засмічену територію, а й зробити її красивою.Естафету передаємо всім бажаючим», - додають в «Твори добро – даруй надію».

До ініціативи долучилися і дорослі, і діти.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео