ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Пожежі завдали екосистемам області збитків на три мільйони гривень

Суспільство 960
Загальна площа пожеж в екосистемах - 142,5 гектари
Загальна площа пожеж в екосистемах - 142,5 гектари. Фото: km.dsns.gov.ua

З початку року на Хмельниччині сталося 139 пожеж у природних екосистемах.

Таку невтішну статистику повідомив начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькі області Едуард Братко під час засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації.

За словами Едуарда Братко, кількість пожеж у в порівнянні з минулим роком зросла вдвічі. З початку 2019-го року в області виникло 139 пожеж у природних екосистемах на площі 142,5 гектара. З них — 96 пожеж на загальній площі понад 95 гектарів сталися в період з 1 по 8 квітня. Орієнтовні збитки склали три мільйони гривень.

«Також працівникам ДСНС довелося вжити заходів для ліквідації загоряння на території хмельницького полігону твердих побутових відходів. Хоча пожежу вдалося швидко локалізувати, майже три дні рятувальники гасили осередки тління», — зазначив Едуард Братко.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, члени комісії вирішили доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам, головам об’єднаних територіальних громад вжити заходів щодо забезпечення пожежної техніки необхідною кількістю паливо-мастильних матеріалів для своєчасного реагування на виклики. Зокрема, шляхом використання місцевих матеріальних резервів. Крім того, доручено активізувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Автор Андрій ЯЩИШЕН.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую