ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

За незаконне зберігання зброї суд призначив покарання мешканцю Нетішина

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 797
Нетішинський суд затвердив угоду про визнання винуватості у справі щодо незаконного поводження зі зброєю
Нетішинський суд затвердив угоду про визнання винуватості у справі щодо незаконного поводження зі зброєю. Фото: ілюстративне з realno.te.ua

Сторони в справі уклали угоду про визнання винуватості.

Нетішинський міський суд призначив покарання чоловіку за незаконне придбання, зберігання та носінні вогнепальної зброї. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«За вироком, у ніч на 29 травня 2018 року біля свого будинку в Нетішині обвинувачений завдав чоловіку тілесних ушкоджень пістолетом. Коли ж того дня правоохоронці прийшли до нього з обшуком, він викинув зброю через вікно. Як з’ясують експерти, цей пістолет – вогнепальна зброя, перероблена саморобним способом із сигнального пістолета, калібру 9 мм. Передбаченого законом дозволу на її придбання, зберігання і носіння обвинувачений не має», - йдеться у повідомленні.

Сторони в справі уклали угоду про визнання винуватості. За її умовами, обвинувачений повністю визнав свою вину й погодився на призначення обумовленого покарання – 3 роки позбавлення волі та звільнення від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую