ye-logo.v1.2

Хмельницьким спецпризначенцям збудували футбольний стадіон за понад мільйон гривень

Суспільство 2565
Хмельницькі спецпризначенці відкрили новий футбольний стадіон мінітурніром чотирьох команд
Хмельницькі спецпризначенці відкрили новий футбольний стадіон мінітурніром чотирьох команд. Фото: Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони

Відкрили майданчик мінітурніром чотирьох команд.

Учора, 17 квітня, у 8-му окремому полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України відкрили новий, сучасний футбольний стадіон. Про це повідомив спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв.

«Цього разу вирішили відійти від формату розрізання стрічок, гучних промов і оркестрів. Товариський мінітурнір – ось найкращий спосіб відсвяткувати відкриття футбольного майданчика. Відгукнулись на таку подію команди 19-ї ракетної бригади, Хмельницької міської ради управління ДФС у Хмельницькій області», - йдеться у повідомленні.

Стадіон збудували за державні кошти, його вартість біля 1,2 мільйона гривень. Матеріали, які використовувалися під час його будівництва усі українського виробництва, окрім штучного покриття, яке замовляли в Туреччині. Поруч з футбольним майданчиком збудували також волейбольно-баскетбольний сектор. На черзі будівництво майданчика для занять кросфітом і 25-метрового басейну для військовослужбовців полку.

У підсумку, чемпіоном турніру стала команда ДФС, яка на шляху до фіналу обіграла господарів поля команду 8 полку і у фіналі здолала опір військовослужбовців 19-ї ракетної бригади.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую