ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Хмельницька районна газета відсвяткувала сторіччя

Суспільство 2261
До ювілею газетярі оформили виставку про історію газети \
До ювілею газетярі оформили виставку про історію газети "Прибузька зоря". Фото: автора

«Прибузька зоря» була заснована у 1919-му.

19 квітня в обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбулося святкування 100-річного ювілею Хмельницької районної газети «Прибузька зоря». Колектив редакції відзначив столітній ювілей у колі друзів, колег та гостей. До цієї назви газети передували ще вісім: «Мысль коммуниста», «Часовой труда», «Голос селянина», «До будівництва», «Проскурівські вісті», «Прикордонна комуна», «Прикордонний більшовик», «Радянська правда».

Побачив світ цей часопис під назвою «Мысль коммуниста» у квітні 1919 року, але перший номер не зберігся. Другий – нині у Москві в Центральному державному архіві.

З 1965 року газета виходить під назвою «Прибузька зоря». Мало хто з обласних, а тим більше районних газет, може похвалитися такою історією, протяжністю у сто років, серед періодичних видань. І це свідчить про високий професіоналізм творчого колективу в усі часи існування газети, а головне, – про довіру читачів, які зростали, мужніли і не зраджували улюбленій газеті багато років.

Світлана Волкова, яка нині очолює видання, каже, що газета осучаснилась, і своє 100-річчя зустрічає роздержавленою.

«Ми самі вчимося заробляти гроші. У нас склалися дуже гарні стосунки з владою, нам завжди допомагали, тому ми пройшли цей етап безболісно і швидко. Думаю, що усе буде добре. Ми знаємо, що і як робити. Нашу перспективу я бачу у взаємодії з громадою, це – наш маячок, і ця вигідна співпраця має бути першочерговою. Інколи мені кажуть, що я останній редактор, але я вірю, що і через роки газета буде потрібною», - каже Світлана Волкова.

На святі зустрілися нинішні та колишні працівники "Прибузької зорі".

Багато теплих, щирих слів, подарунків і квітів отримали ювіляри. А також музичні вітання від солістів міського Будинку культури, студентів музичного училища імені Владислава Заремби, заслуженого артиста України Миколи Довгальова. Нині працівників редакції четверо: редактор Світлана Волкова, кореспондент Тетяна Слободянюк, оператор комп’ютерної верстки Володимир Бондар та бухгалтер Наталія Гунько.

Зізнаються, роботи багато, але й наснаги, творчості й завзяття теж вистачає.

Багато теплих, щирих слів, подарунків і квітів отримали ювіляри.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую