ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

У Хмельницькому може з'явитись «Соціальне таксі» для дітей на візках

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1311
У Хмельницькому три спеціальні автомобілі безкоштовно возитимуть людей з особливими потребами
У Хмельницькому три спеціальні автомобілі безкоштовно возитимуть людей з особливими потребами. Фото: з архіву

Волонтери збирають кошти на спецавтомобіль.

Уже кілька років Хмельницьким їздить «Соціальне таксі», яке надає послуги людям з інвалідність. Загалом за кошти волонтерів придбано три спецавтомобілів, які курсують містом.

«Кількість споживачів послуг «соціального таксі» зростає, як серед дорослої групи, так і серед дитячої. Якщо брати дорослу групу, то в місті таких людей біля 500, але користуються послугою десь 200 осіб. Але транспортні засоби потребують сервісного обслуговування, як будь яка техніка. Виходить, коли один автомобіль йде на сервіс то, це велике навантаження на інші два. А це 10-12 виїзді на день», - розповідає керівник соціального центру БФ «Карітас» Сергій Бабій.

За його словами, соціальний центр благодійного фонду щоразу відвідує більша кількість дітей. Тому виникає ідея придбати спецавтомобіль окремо для дітлахів. Також, працівники центру почали виїжджати в місто, проводять майстер-класи, куди також запрошують дітей з інвалідністю і було б добре якби таке таксі їх доставляло на заходи.

«Фонд звернувся до «Волонтерського лідерського руху», як партнера, який уже допомагав у зборі коштів на попередні автомобілі. З досвіду їх придбання попередніх разів, знаємо, що вартуватиме такий транспортний засіб близько 18 тисяч доларів. Це буде автомобіль, який вже був у користуванні 3-4 роки, але в гарному стані й спеціально обладнаний на заводі, де був виготовлений, а не був перероблений. Тільки тоді він буде безпечним для дітей», - каже Сергій бабій.

Додає, що активно до збору коштів долучаються місцеві підприємці. Наразі є більше 120 тисяч гривень за півтора місяці, тому, сподіваються, що незабором ініціатива стане реальністю.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую