ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

У Хмельницькому закрили чергову незаконну заправку

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 2085
Загальна орієнтовна вартість конфіскованого пального складає понад 830 тисяч гривень
Загальна орієнтовна вартість конфіскованого пального складає понад 830 тисяч гривень. Фото: facebook.com/sfs.khmelnytskyi/

Це вже восьмий факт викриття незаконної реалізації пального в області.

Нещодавно в обласному центрі співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби у Хмельницькій області припинили роботу незаконної автозаправної станції та вилучили партію підакцизних товарів. Протиправну АЗС виявили в рамках операції «Акциз — 2019».

Як повідомляють у прес-службі ДФС у Хмельницькій області, незаконним збутом пального без будь-яких дозвільних документів займався житель Хмельницького, який на території обласного центру відкрив власну АЗС.

Податківці вилучили з незаконного обігу 10 тисяч літрів бензину марки А-95, 15 тисяч літрів дизельного пального, 15 тисяч літрів скрапленого газу. Загальна орієнтовна вартість конфіскованого пального складає понад 830 тисяч гривень. Крім того, фіскали вилучили три ємкості з двома автозаправними колонками.

«За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення порядку провадження господарської діяльності», — йдеться у повідомленні.

За інформацією ДФС у Хмельницькій області, це вже восьмий факт викриття співробітниками фіскальної служби протиправної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую