ye-logo.v1.2

В Департаменті соцзахисту розповіли, кому автоматично перерахують субсидію

Суспільство 3934
Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року
Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року. Фото: ілюстрація telegraf.com.ua

Субсидію отримують понад 170 тисяч домогосподарств Хмельниччини.

На Хмельниччині субсидію отримують понад 170 тисяч домогосподарств. Про це повідомляють у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. При цьому зазначають, що понад 153 тисячі – це ті, які звернулись за призначенням субсидії до 31 грудня 2018 року та понад 20 тисяч – які звернулись уже після нового року та отримували субсидію в грошовій формі. Також відомо, що 24 тисячі 930 домогосподарств отримали відмову в призначені субсидії.

В Департаменті зазначають, що усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, а всім, хто ще не на пенсії, – через Ощадбанк.

Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій.

Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї. Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

Уже з жовтня 2019 року буде розпочата монетизація пільг. Вона відбуватиметься за зразком безготівкової монетизації субсидій через Ощадбанк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую