ye-logo.v1.2

Що потрібно знати про дитячі басейни? На правах реклами

Суспільство 7202
Дитячі надувні басейни легко трансформуються зі складеного стану в звичайний функціональний.
Дитячі надувні басейни легко трансформуються зі складеного стану в звичайний функціональний.. Фото: fabfurnish.com

Дитячі надувні басейни бувають різними, їх класифікують в залежності від розмірів, форми, конструкції, допоміжних елементів. Як же вибрати басейн і що про них треба знати?

Наближається літо — яскраве, тепле, сонячне. А яке літо без усіляких водних процедур? Без річки чи моря, без басейну чи, навіть, без баталій водними пістолетами та насосами? І починають вже матусі та татусі малюків приглядатися до різних необхідних речей, які зроблять знайомство з водною стихією лагідним та безпечним. До таких товарів відносяться спеціальні дитячі басейни.

Які дитячі басейни бувають?

Найпоширенішим варіантом дитячого басейну є надувний, який легко трансформується зі складеного стану в звичайний функціональний.

Дитячі надувні басейни бувають різними, їх класифікують в залежності від розмірів, форми, конструкції, допоміжних елементів.

1. За розміром. Басейни можуть бути від 50 см у діаметрі до декількох метрів, висотою від 20-30 см до метру. Невеликі за розміром вироби використовуються для розваг та купання маленьких діток, при цьому слід враховувати, що дитині, яка сидить, вода не повинна досягати шиї. Середні за розміром басейни - для дітей старшого віку або для двох. І вже великі стануть у нагоді для всієї сім'ї. Весь асортимент можна переглянути за посиланням spok.ua/..../c78231/.
Для маленьких надувних басейнів не треба навіть насосів, його можна швидко надути й так. А ось для великих, сімейних варіантів знадобиться насос та, навіть, фільтр для очищення води (йде у комплекті) або спеціальні засоби.

2. За формою. Дитячі басейни можуть бути круглими, овальними чи довільної форми.

3. За особливостями стінок. Стінка надувного дитячого басейну найчастіше представляє собою різні за висотою кільця, на зразок пірамідки. Кожне кільце може бути самостійним (мати свій клапан для надування), а може з'єднуватися з сусіднім (один клапан на 2-3 кільця чи на всю стінку).

4. За особливостями дна. Дно у дитячому басейні, що пропонує, наприклад, Spok, може бути одношаровим чи надувним. Надувне дно характерне тільки для басейнів малого чи середнього розмірів.

5. За додатковими комплектуючими елементами. Басейни, особливо для маленьких діток, можуть комплектуватися ігровими елементами: гірками, фонтанчиками, стільчиками, також можуть мати надувний захисний дах. Середні за розмірами та великі басейни можуть мати спеціальні пристосування для зливу води.

 

Для чого слід купити дитячий басейн?

Басейни для дітей являються багатофункціональними виробами для літа:

- їх беруть з собою на відпочинок до моря чи річки. Щоб дитина, особливо маленька, мала можливість плескатися, гратися у теплій водичці, і при цьому не злякалася великого водного простору;

- їх використовують на дачі чи у бабусі у селі. Особливо це необхідно, коли поруч немає водойми або немає можливості туди дитину відвести. Спекотні дні малюк проведе у своєму власному басейні, а за чистотою та температурою води дуже легко слідкувати, невеликий об'єм води швидко замінюється на чисту, швидко прогрівається від сонячних променів;

- невеликий басейн деякі матусі навіть використовують на відкритому балконі чи лоджії з можливістю вентиляції;

- інколи надувний басейн може стати ванночкою, при подорожах чи зупинках у тих місцях, де відсутня можливість покупати дитину повноцінно.

Дитячі надувні басейни не коштують дорого, просто надуваються чи здуваються, вони легкі у транспортуванні та в експлуатації. При проколі чи порізі басейн можна полагодити, наклеївши латку на потрібне місце (може йти у комплекті). Та й радість від перебування у дитячому басейні малюків і школярів безмежна. Тож даріть дітям усмішки, знайомте з водою та радійте позитивним емоціям!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую