ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Багатодітну матір з Хмельницького звинувачують у торгівлі дітьми

Суспільство 5391
Безпідставно чи ні звинувачують родину Сусляків – має встановити слідство
Безпідставно чи ні звинувачують родину Сусляків – має встановити слідство. Фото: innovo.ua

Жінку затримали в Грузії.

Багатодітну матір з Хмельницького грузинські слідчі підозрюють у торгівлі дітьми. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Тиждень. Зазначається, що слідчих насторожив той факт, що семеро із одинадцяти її малюків народжені у Києві від сурогатних мам впродовж року. Версія грузинської прокуратури – їх купили для продажу на органи в Абхазії.

Як повідомляється у сюжеті ТСН. Тиждень, мова йде про хмельничанку Юлію Сусляк, яку затримали на межі з окупованою Росією Абхазією грузинські прикордонники. Наразі вона заарештована.

У сюжеті розповідають, що родина Сусляків – з Хмельниччини. Чоловік Юрій – відомий бізнесмен-забудовник. За словами його матері – син завжди хотів велику родину. Четверо дітей народила Юлія сама, а також родина вирішила скористатися послугами сурогатних матерів. Усе оформлювали офіційно в Києві. Малюків виношували одразу сім жінок. Лікарі та родина пояснюють – при заплідненні вийшло одразу сім ембріонів і усім дали шанс на життя. Діти народилися у 2017 та 2018 роках.

Саме в цей час, зазначає ТСН, у Юрія виникли проблеми з бізнесом, він свою частку передав партнерам. Чоловіка звинувачували у махінаціях та недобудові об’єктів, проте жодної справи проти нього відкрито не було. Юрій каже, що змушений був переїхати до Росії. Згодом, через порушення міграційного режиму родина змушена була покинути країну. Обрали Сухумі в Абхазії, бо там в Юрія живе товариш. Спочатку переїхав Юрій, а Юлію, яка направлялася до Абхазії з дітьми окремо, затримали на грузинському кордоні й звинуватили в тому, що вона начебто везла їх на продаж. Юрій каже, що звинувачення жахливі. Юлія перебуватиме під арештом до 20 червня.

Безпідставно чи ні звинувачують родину Сусляків – має встановити слідство. Наразі невідомо, що надалі буде з дітьми, які є громадянами України. Українська сторона з цього приводу у сюжеті поки конкретних коментарів не дає.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую