ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

У Кам’янці-Подільському за годину випала десятиденна норма опадів

Суспільство 36429
На вулицях вода стояла щонайменше годину
На вулицях вода стояла щонайменше годину. Фото: facebook.com

Дощ зруйнував навіть дорогу з бруківки, перед в'їздом в Старе місто.

Вчора, 5 червня, у Кам’янці-Подільському пройшла потужна злива. Були затоплені вулиці та двори. Автівки вимушені були «перепливати» перехрестя. А пішоходи - не ризикували виходити на вулицю. І хоча дощ тривав недовго, він був таким рясним, що стара зливова каналізація не витримала навантаження. На вулицях вода стояла щонайменше годину.

«Не пам’ятаю у нас подібних катаклізмів з такими потужними зливами. Уявіть собі, вчора за одну годину в Кам’янці випала 10-ти денна норма опадів. Пошкоджено вулиці Північну, Нігинське шосе, Шевченка, дороги в Старому місті, затоплено двори на Саксаганського, Павлова, Смірнова. Потужний потік води змив бордюр під асфальт на Суворова і повимивав бруківку на Князів Коріатовичів. Комунальники відразу прибрали каміння і підсипали великі ями щебенем, а вранці приступили до ремонту. До кінця тижня планують ліквідувати наслідки такої негоди», - написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

  

Потужний потік води змив бордюр під асфальт на Суворова і повимивав бруківку на Князів Коріатовичів. Фото: vdalo.info

Допомагали в цій ситуації і рятувальники - всю ніч вони відкачували воду з підвалів і дворів на Смірнова. А працівники КП «Кам'янецький парк» разом із міським районом електромереж прибирають повалені дерева на вул. Драй-Хмари.

«До ліквідації наслідків негоди у Кам’янці-Подільському було залучено чотири одиниці техніки, чотири мотопомпи та 16 осіб особового складу. Роботи по відкачуванні води тривають», - повідомив начальник відділу агітаційної та пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віталій Гричанюк.

Автівки вимушені були «перепливати» дорогу. Фото: facebook.com

Комунальники відразу після зливи  взялися за ліквідацію негоди. Фото: kam-pod.gov.ua

Через сильний вітер було повалено чимало дерев у Кам’янці-Подільському. Фото:  kam-pod.gov.ua

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Окрім цього, потужна злива «зачепила» і Дунаєвецький район. У соцмережах мешканці села Миньківці опублікували відео, де ріки води руйнують місцеві дороги: 

Оксана Ніколаєва

Ділові Дунаївці has 15,355 members. Спільнота є представництвом сайту "Ділові Дунаївці" https://dun.at.ua/ у соцмережі Facebook. Усі дописи користувачів...

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую