ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Де з’являться нові дитячі майданчики у Хмельницькому

Суспільство 1807
У Хмельницькому продовжують монтувати дитячі майданчикимайданчики
У Хмельницькому продовжують монтувати дитячі майданчикимайданчики. Фото: khm.gov.ua

Із запланованих 48 дитячих майданчики у дворах обласного центру встановили 12.

Дитячих майданчиків у Хмельницькому побільшало. Ремонтні бригади комунальників днями завершили роботи із облаштування та ремонту у дворах будинків на вулиці Хотовицького 11/2, Володимирській 1, на Львівському шосе 47/2.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради незабаром нові майданчики з’являться на вулицях Майборського, 4, Подільській, 9/1 і 38, Тернопільській, 22, 34 і 36. Там вже розпочали підготовчі роботи.

Наступними у черзі, де мають встановити нові гірки, гойдалки, та пісочниці - Зарічанська 6/4, Кам’янецька, 65, Козацька 65/1 та Попова, 7.

«Також працівники житлово-комунального господарства завершили роботи, розпочаті минулого року, зі спорудження спортивного майданчика у подвір'ї будинку №52 на вулиці Зарічанській. Ще дві нові спортивні споруди цьогоріч заплановано встановити у дворах будинків на вулиці Курчатова 2 та на проспекті Миру 42 і 44» - йдеться в повідомленні.

До кінця року у місті мають зявитись ще три майданчики для занять спортом. Фото:khm.gov.ua

Загалом у 2019 році заплановано встановити 44 нових дитячих і 4 спортивних майданчики. На для цих цілей з бюджету міста виділили 4 мільйони 300 тисяч гривень. 

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Василя Новачка самі майданчики закуповують Львові, Києві та Хмельницькому. На сьогодні, із запланованих 48 майданчіків у дворах міста встановили вже 12, роботи тривають.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую