ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Аварія на водогоні: чи може Хмельницький знову залишитись без води

Суспільство 5108
Аварійна ситуаці на Чернелівському водогоні може повторитись
Аварійна ситуаці на Чернелівському водогоні може повторитись. Фото: надане прес-службою МКП "Хмельницькводоканал"

Водопостачання наразі повністю відновили.

Учора, 23 червня, хмельничани, які користуються послугами міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» залишились без водопостачання. Як виявилось, приблизно в обідню пору на Чернелівському водогоні сталася аварія. Що стало причиною аварійної ситуації, розповів директор підприємства Віталій Кавун.

«Лопнула залізобетонна труба діаметром тисячу міліметрів. Причина – старіння труби. Виїхала ремонтна бригада підприємства і відремонтувала усе. Наразі причина поломки повністю усунута, на об’єкті не відбувається ніяких ремонтних робіт. Десь о 22.00 ми закінчили роботи, а о 23.00 розпочали відновлювати водопостачання міста», - зазначив Віталій Борисович.

За його словами, вірогідність того, що ситуація може повторитися, існує. Директор каже, якщо є труба, то є і ризик того, що вона лопне.

Ближче до 18.00 учора хмельничани могли набрати технічної води зі спецмашин, які працювали на шістьох локаціях міста – по дві на вулицях Тернопільській і Панаса Мирного, по одній на проспекті Миру і вулиці Курчатова. Як розповідає Віталій Кавун, «МАЗи» стояли там, де найбільше абонентів підприємства.

«У нас шість таких автомобілів, тому на більшу кількість локацій їх не було можливості поставити. Видавали воду там, де найвища концентрація житлової забудови, тобто там, де мешкає велика частина містян, які користуються послугами підприємства. Також, треба розуміти, що центр міста знаходиться нижче решти мікрорайонів. Тому там вода ще стікала деякий час і логіки ставити спецавтомобілі не було. А от вулиця Тернопільська, мікрорайон Озерна – там як тільки відключили, то води одразу не стало», - додав директор.

Ситуації, яка склалась на Чернелівському водогоні може бути вирішена. За словами Віталія Кавуна, друга гілка водогону, яку наразі будують, стане резервом під час таких аварійних ситуацій.

«Коли добудуємо другу гілку водогону, то споживачі не будуть відчувати на собі цих пошкоджень. Бо з наявною гілкою, подібні ситуації ставатимуться. Якщо буде резервна, то одна з них буде подавати воду, а іншу можна ремонтувати й проблема із відключенням у місті буде вирішена. Зараз маємо 18 збудованих кілометрів гілки, цього року у планах ще два. В результаті залишиться ще 14 кілометрів», - зазначив директор підприємства.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую