ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

На правах реклами Покрівля з бітумної черепиці: що потрібно знати перед закупівлею матеріалу і монтажем?

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 750
Продукт виходить стійким до корозії, вологи і прогнивання.
Продукт виходить стійким до корозії, вологи і прогнивання.. Фото: remontu.com.ua

М'яка покрівля на будинках України зустрічається не так часто, як шифер, профлист і металочерепиця. Однак популярність її зростає.

Багато людей не купують бітумну черепицю з тієї причини, що володіють недостатньою інформацією про матеріал. Виправимо ситуацію, проаналізуємо плюси і мінуси, особливості монтажу м'якої покрівлі. Якщо вирішите купити бітумну черепицю в Україні, то відповідна ДСТам продукція від провідних виробників реалізується фахівцями компанії Citybud. Серед безкоштовних послуг цієї фірми - доставка і зняття замірів професіоналами в Києві і області.

Короткий опис

Основою для виробництва бітумної черепиці виступають наступні матеріали:

  • склохолст;
  • кам'яне посипання;
  • модифікований бітум.

Готовий продукт виходить стійким до корозії, вологи і прогнивання. Однак експлуатаційні характеристики м'якої покрівлі багато в чому залежать від коректності монтажу. Якщо кладкою займалася некомпетентна людина, термін служби конструкції буде меншим в кілька разів.

Особливості матеріалу і роботи з ним

Раніше говорилося про практично нульову вологостійкість бітумної покрівлі. Однак такі показники будуть тільки при ухилі від 12 градусів. В іншому випадку виявляються протікання. При ухилі до 18 градусів досвідчені фахівці обов'язково встановлюють підкладковий килим. Він виконує функцію захисту даху від вологи, особливо в проблемних зонах. Такими вважають ребра і стики плит. Деякі виробники бітумної черепиці використання підкладкового килима відносять до обов'язкових вимог. Щоб дах вийшов довговічним, монтажники створюють цілісне покриття з вологостійких osb-плит.

Важливо: в спекотну пору року кладку проводять або в ранковий, або у вечірній час. В обід температура повітря дуже висока, як і негативний вплив на новий матеріал, що вкрай небажано! У зимовий період бітумні листи перед укладанням зберігають і добре обігрівають. В іншому випадку на морозі вони стануть крихкими.

Проблеми під час експлуатації і причини їх виникнення

Бітумна м'яка покрівля може розчарувати в двох випадках: недотримання технологічних аспектів монтажу і брак сировини. У першому випадку дах втрачає цілісність і привабливість після впливу несприятливих погодних умов, у другому - здувається після року експлуатації. Щоб уникнути відшарування, замовляйте якісні плити у виробників або перевірених постачальників. Пошкодження після негоди не трапиться, якщо монтажем займався досвідчений майстер. Дуже важлива акуратність і обережність. Якщо не дотримуватися технологічних нормативів, листи деформуються ще під час монтажу, що рідко помітно візуально. На експлуатаційні характеристики особливо впливає якість обрешітки і наявність покрівельної вентиляції.

Наслідки відсутності вентиляції:

  • грибок;
  • прогнивання дерев'яних балок;
  • порушення цілісності конструкції.

Купуйте якісну м'яку черепицю і співпрацюйте з професіоналами, щоб дах прослужив 50 і більше років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую