ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

У Хмельницькому шукатимуть кращий під’їзд, двір та вулицю

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1581
Конкурс триватиме до 15 вересня
Конкурс триватиме до 15 вересня. Фото: khm.gov.ua

У місті стартував конкурс «Хмельницький – наш дім».

Ті хмельничани, які дбають про благоустрій свого під’їзду, двору та вулиці, можуть за це отримати подарунок від міської влади. Для цього необхідно подати заявку для участі у конкурсі на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім», який приурочений до Дня міста. У Хмельницькій міській раді кажуть, що документи можна принести до 15 вересня.

«Цей конкурс є традиційним і щороку проводиться у Хмельницькому. Ми хочемо залучити жителів міста до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій. До того ж, найкращі господарі отримають за свою роботу цінні подарунки. Минулого року, переможці конкурсу отримували від мерії дворові лавки, садовий інвентар, світлодіодні скульптури, садовий пилосос та інше. Що цього року даруватимуть переможцям конкурсу ще не відомо. Однак, хочемо підкреслити, що побажання переможців будуть враховані», - кажуть у прес-службі Хмельницької міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, управляючі муніципальні компанії, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

Традиційно конкурс відбуватиметься у семи номінаціях: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста, «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків», «Будинок зразкового утримання», «Кращий під’їзд», «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, «Кращий благоустрій приватної садиби» та «Краща вулиця у приватному секторі».

За результатами конкурсу переможці у кожній номінації отримають дипломи та подарунки від міської ради. Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста Хмельницького, 28 вересня.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: 65-03-35. Заявки від номінантів подавати за цим же номером або на електронну адресу: org_control@khm.gov.ua.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую