ye-logo.v1.2

Були костел і церква, а стане школа і спортзал

Суспільство 2585
Із цієї будівлі планують зробити "Країну мрій" для дітей
Із цієї будівлі планують зробити "Країну мрій" для дітей. Фото: автора

У Солобківцях беруться за реставрацію старого приміщення.

Із двоповерхової будівлі, яка зараз пустує і руйнується, планують зробити справжню «Країну мрій» – поєднати в одному приміщенні школу мистецтв та спортивний комплекс. За словами голови громади Сергія Когута, поки спеціалісти працювали над документами, місцеві школярі провели конкурс і придумали назву майбутньому проекту.

Саме приміщення має складну історію, адже спочатку в селі були церква і костел. У першій половині минулого століття їх розібрали, а з будівельних матеріалів збудували школу. Тривалий час там навчалися діти. У 80-х роках, коли збудували поряд приміщення нової школи, у старій організували класи для музичної школи. А вже з 2004 року будівля стояла пусткою, потроху руйнувалася, а діти, які навчалися у музичній школі, тіснилися у приміщення сільської ради на другому поверсі.

«Громада розробила проектно-кошторисну документацію і подала проект на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Весь проект коштує 11 мільйонів 629 тисяч гривень і розрахований орієнтовно на три роки. Цього року нам з Держфонду регіонального розвитку виділили три мільйони і ми можемо розпочинати роботи. Сподіваємося, що фінансування проекту продовжиться, адже для нашої громади він дуже необхідний», – розповідає Сергій Когут.

За його словами, майбутній комплекс називатиметься «Країна мрій» і розрахований він на 150 дітей. Тут планують поєднати музичну школу, спортивні зали та школу мистецтв.

До теми: В одній з громад Хмельниччини за півтора мільйона збудують водогін

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую