ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Поліція продовжує розшук хмельничанки, дитину якої знайшли мертвою у валізі

Суспільство 2324
Анна Пілявська власноруч вивезла хлопчика у валізі та викинула у кущах
Анна Пілявська власноруч вивезла хлопчика у валізі та викинула у кущах . Фото: Нацполіції Чернівецької області

Місце перебування матері досі невідоме.

Правоохоронці продовжують розшукувати 21-річну Анну Пілявську, родом з Хмельниччини. Вона є матір’ю дворічної дитини, тіло якої виявили у валізі на околиці Чернівців ще 27 червня. За майже місяць пошуків нової інформації про жінку в поліції не повідомляють.

«Розшук громадянки триває. Проводяться оперативні заходи. Подробиць розголошувати не можемо», - розповіла речник Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега.

Як встановили поліцейські раніше, жінка самостійно доставила валізу з тілом сина на місце, де його в подальшому знайшли перехожі. За повідомленням експертів, малюк міг померти від приступу бронхіальної астми. Експертизи показали, що хлопчик помер за кілька днів до того, як тіло було знайдено.

«Дитина надійшла уже з пізніми трупними змінами, тобто певний термін часу минув від моменту виявлення. Експерти дійшли висновку, що смерть настала внаслідок вродженої хвороби легень, найвірогідніше, смерть настала внаслідок астматичного статусу», - цитує «ТСН» заступника начальника бюро судово-медичної експертизи Олександра Лазебника.

Відомо, що Анна Пілявська приїхала до Чернівців приблизно за місяць до трагедії і проживала разом із сином у орендованому помешканні. Батько дитини наразі перебуває у місцях позбавлення волі. Поховали дитину у селі Давидківці Хмельницького району, де проживають його родичі. Матір на похорон сина не з'явилася.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую