ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

«Ображати, принижувати батьків та матерів — законність по-хмельницьки»

Суспільство 2783

Пенсіонери обурені ліквідацією пільг на проїзд у приміських автобусах

«Події, що відбуваються у Хмельницькому, змушують замислитися: а чи є у нас держава, Конституція, Президент – гарант Конституції.
Протягом останніх трьох місяців власники автобусів, які здійснюють приміські рейси, разом зі своїми прислужниками принижують, ображають, виштовхують з автобусів пенсіонерів, ветеранів праці, дітей війни. Приводом для такої поведінки слугувало рішення, яке прийняли депутати Хмельницької районної ради під керівництвом Катерини Андрейчук. Воно фактично ліквідувало пільги на проїзд у автобусах в села. Синьо-білі депутати на чолі з Катериною Андрейчук разом з власниками автобусів позбавили пенсіонерів, ветеранів праці, дітей війни, людей похилого віку останньої радості – трудитися на землі, й, тим самим, бути корисними собі й суспільству. Адже вони – те покоління, яке звикло працювати, не покладаючи рук. Саме ці люди, які пережили післявоєнну розруху, відновлювали народне господарство та підняли Батьківщину на вищу ступінь суспільного розвитку.
Хмельницький районний суд своїм рішенням перекреслив Закони України – Конституцію і встановив свою, «хмельницьку законність».
Пенсіонери вирішили відстоювати свої законні права. На зібранні ініціативної групи був створений організаційний комітет із захисту прав пенсіонерів, ветеранів праці, дітей війни, літніх людей.
Отож, 10 лютого 2011 року передали звернення до депутатів голові Хмельницької райради Катерині Андрейчук з проханням відмінити на сесії антиконституційне рішення. Але влада до нас не прислухалась. Депутати також не взяли до уваги протест прокурора Хмельницького району з вимогою відмінити незаконне рішення.
Далі 14 лютого 2011 року в Хмельницькій облдержадміністрації ми зареєстрували скаргу з цього питання на ім’я Василя Ядухи. А вже наступного дня, 15 лютого, звернулися до голови облдержадміністрації на «пряму телефонну
лінію». 17 лютого 2011 року наша скарга зареєстрована в Адміністрації Президента України. 2 березня вона без розгляду «благополучно» повернулася в Хмельницьку облдержадміністрацію.
На всі скарги ми отримали формальні відписки чиновників Хмельницького району і нижчої ланки області.
До самого пана Ядухи ми так і не достукалися. Він робить вигляд, що нічого не знає, і розповідає казки про те, як простим людям добре живеться в Хмельницькій області.
Побачивши свою безкарність та потурання з боку чиновників Хмельницької обласної держадміністрації, депутати Хмельницької районної ради 10 березня 2011 року прийняли нове рішення, яким подовжили термін дії антиконституційного рішення до 1 липня 2011 року.  Це означає, що знущання над пенсіонерами триватиме.
Одним словом, зрозуміло, як в Хмельницькій області нова синьо-біла влада «турбується» про пенсіонерів, ветеранів праці, дітей війни, людей похилого віку. Влада дикого капіталізму спільно з бізнесменами готова знищити пенсіонерів – тоді буде менше клопоту.
Виникає питання – яким чином достукатися до Гаранта Конституції – Президента України?
З болем у серці підписали члени ініціативної групи пенсіонерів І. Болячко, А. Байрашевський, Л. Горбатюк, В. Сідлецький.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую