ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

Хмельницького підприємця оштрафували за сімох неоформлених водіїв

Суспільство 2614
На Хмельниччині підприємця оштрафовано майже на 900 тисяч гривень за використання праці неоформлених працівників
На Хмельниччині підприємця оштрафовано майже на 900 тисяч гривень за використання праці неоформлених працівників. Фото: lviv.dsp.gov.ua

Чоловіку призначили сплатити понад 800 тисяч гривень штрафу.

Управління Держпраці області наклало штраф на підприємця з Хмельницького. Як повідомляють у прес-службі управління, бізнесмен використовував працю сімох найманих працівників без оформлення з ними належним чином трудових відносин.

«Під час перевірки встановлено, що у підприємця лише частина працівників працювала згідно з укладеними трудовими договорами. Інші сім найманих працівників – водіїв, які здійснювали перевезення вантажів за кордон працювали без належного оформлення трудових договорів. Працівники були допущені до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням», - йдеться у повідомленні.

У Держпраці зазначають, що відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, хмельницькому підприємцю доведеться сплатити штраф на загальну суму 876 тисяч 330 гривень.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую