ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

На Хмельниччині створили п'ятдесяту об'єднану громаду

Суспільство 1281
Під час одного із громадських обговорень в процесі створення Сахновецької громади
Під час одного із громадських обговорень в процесі створення Сахновецької громади. Фото: Хмельницького ЦРМС

Згідно із перспективним планом затвердженим у минулому році, кількість має сягнути 62 громад.

Сахновецька сільська об'єднанна територіальна громада стала п'ятдесятою у списку створених на Хмельничичні. Вона об'єднала три сільських ради на півдні Ізяславського району, а саме: Сахновецьку, Тернавську та Великопузирківську.

За словами радника з децентрлізації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Вікторії Любенчук, над створенням цієї громади працювали досить довго, а Ізяславський район ще два місяці тому був одним із двох, де взагалі не було створено жодної громади. Зараз, це уже друга громада у цьому районі. Першою, зовсім нещодавно, стала Плужненська об'єднана територіальна громада.

"Ці три сільські ради - Сахновецька, Тернавська та Великопузирківська - відразу виявили бажання об'єднатися у громаду. Але, згідно із перспективним планом фурмування територій, вони мають бути у складі потенційної Ізяславської міської громади. Тому, паралельно велися зустрічі, громадські обговорення та перемовини з сусідніми сільськими радами. Але ті, з різних причин, не погодилися створити громаду на цьому етапі. Тому Сахновецька сільська ОТГ не стала чекати на згоду інших і подала всі необхідні документи до Хмельницької облдержадміністрації, з проханням звернутись до Центрвиборчкому для призначення виборів на голову та депутатів новоствореної громади", - зазначила Вікторія Любенчук.

Нагадаємо, що нещодавно Мінрегіон оприлюднив проєкт перспективного плану, у якому значиться, що кількість громад на Хмельниччині, шляхом укрупнення, може зменшитися із 62 до 45. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую