ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Симчишин призначив керівника одного з комунальних підприємств

Суспільство 2352
Олександр Смертельний (на дальньому плані) звільнився, а замість нього директром став Дмитро Гончар (на передньому плані)
Олександр Смертельний (на дальньому плані) звільнився, а замість нього директром став Дмитро Гончар (на передньому плані). Фото: facebook.com

Директор змінився у КП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Олександр Смертельний більше не керівник міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності. Розпорядження про його звільнення підписав міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Як йдеться в документі, текст якого оприлюднений на сайті міської ради, Олександра Васильовича звільнили за власним бажанням у зв`язку з призовом на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Натомість, директором призначено Дмитра Гончара, який до цього часу був заступником в Олександра Смертельного. Розпорядження про його призначення датоване 9 вересня і також оприлюднене на сайті міськради.

Згідно декларації за 2018 рік, подану сьомого вересня цього року, як кандидата на посаду директора комунального підприємства, Дмитро Олександрович зареєстрований в селі Лисогірка Летичівського району, в якому його мати має будинок площею 95,5 квадратних метри, а також декілька земельних ділянок у Лисогірці та Прилужному Летичівського району. Сам Дмитро Гончар, а ні його дружина, нерухомості чи земель немають. Як, власне, і автомобіля.

Новопризначений керівник задекларував лише «ВАЗ-2107» 1992 року випуску, який є власність його батька.
Щодо доходів, то за 2018 рік Дмитру Гончару нарахували 234 тисяч 723 гривні заробітної плати та 2100 гривень благодійної допомоги. Його дружина – 5 986 гривень зарплати та 5 160 гривень страхових виплат. Грошових активів у подружжя, згідно декларації, не було.

Нагадаємо, Олександр Смертельний очолював КП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності з лютого 2017 року.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую