ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Президент призначив двох суддів на Хмельниччині - хто вони

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3140
Президент призначив суддів у Нову Ушицю та Шепетівку
Президент призначив суддів у Нову Ушицю та Шепетівку. Фото: з архіву

Аналіз декларацій новопризначених служителів Феміди.

Сьогодні, 17 вересня, президент України призначив двох суддів для Хмельницької області. Про це йдеться у відповідному указі, розміщеному на офіційному сайті глави держави.

Згідно із тестом указу, суддею Новоушицького районного суду призначено Олександра Івановича Яцину, а Шепетівського міськрайонного суду — Світлану Василівну Козачук. Загалом своїх служителів Феміди отримали понад 30 судів України.

Згідно із декларацією за 2018 рік, Олександр Яцина мешкає разом із дружиною, тестем та тещею у селі Коропець Монастириського району Тернопільської області. Новопризначений суддя у цьому ж селі має будинок та чотири земельних ділянки, які перейшли у його власність у 2017 році. В автопарку судді – легковики «MERCEDES-BENZ», «ВАЗ», «MITSUBISHI PAJERO WAGON», окрім того у декларації вказано про продаж якогось транспортного засобу за 124 тисячі гривень. У Державній судовій адміністрації України отримав 238 273 гривень зарплати. Окрім того, у серпні цього року Олександр Яцина повідомив про зміни у майновому стані, зокрема про зарплату 129 193 гривень, отриману від тієї ж судової адміністрації.

Дружина, Наталія Зіновіївна декларує лише заробітну плату у Коропецькій селищній раді – 171 055 гривень, а тесть будинок та чотири земельних ділянки у селі де, мешкає родина.

А от статки Світлани Козачук скромніші. У неї задекларована лише квартира у Шепетівці площею 43,60 квадратних метри та зарплата у теруправлінні Державній судовій адміністрації в Хмельницькій області – 275 567 гривень. Світлана Василівна, як і Олександр Іванович, повідомила про зміни у майновому стані у серпні цього року – отриману у судовій адміністрації зарплату 104 тисячі гривень. Чоловік суді, Олександр Георгійович, прозвітував про зарплату у 126 тисяч гривень зароблену в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую