ye-logo.v1.2

У Хмельницькому подали тепло до лікарень та садочків

Суспільство 3856
Наразі розпочали подавати тепло до стаціонарних відділень лікарень та до садочків
Наразі розпочали подавати тепло до стаціонарних відділень лікарень та до садочків. Фото: ілюстративне з brovary.net.ua

У міськраді кажуть, що в житлових будинках хмельничан батареї поки не потепліють.

З пониженням температури повітря теплопостачальні підприємства Хмельницького розпочали подавати опалення до медичних установ міста та дитячих навчальних закладів соціальної інфраструктури. Про це повідомив заступник міського голови Анатолій Нестерук.

«Наразі розпочали подавати тепло до стаціонарних відділень лікарень та до садочків.  Але якщо в лікарнях батареї вже потепліли, то в дитячих навчальних закладах вони ще можуть бути холодними. Це залежить від температурного режиму в дитсадках. Завідувачі садочків з метою заощадження можуть обмежити подачу тепла до приміщення. Адже багато дошкільних закладів утеплені, і температура повітря у них ще комфортна. Ми постійно моніторимо прогноз погоди. У понеділок прогнозують нічні заморозки, тому в неділю садочки мають вже обігріватися, щоб в понеділок діти прийшли у теплі групи», - розповів Анатолій Макарович.

Також він додав, що у школах, поліклініках та житлових будинках опалювальний сезон стартує в установленому порядку.

«Подача теплової енергії до житлових будинків розпочнеться в установленому порядку із урахуванням температури повітря, яка має опуститися до позначки +8 градусів і нижче та триматися на такому рівні щонайменше протягом трьох днів», - каже Анатолій Макарович.

До речі, у Шепетівці сьогодні теж розпочався опалювальний сезон в соціальних закладах міста. Тепло стало і в мешканців Нетішина. Там опалювальний сезон розпочався ще другого жовтня.

Нагадаємо, минулого року в Хмельницькому у житлових будинках опалювальний сезон розпочався 22 жовтня.

До теми: «Хто має почати опалювальний сезон – невідомо» - Шепетівський міський голова

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую