ye-logo.v1.2

Хмельничанин, який вивів свій підрозділ з оточення бойовиків, отримав нагороду

Суспільство 4242
Раніше Андрій Брошко отримав неурядову нагороду «Народний Герой України»
Раніше Андрій Брошко отримав неурядову нагороду «Народний Герой України». Фото: dpsu.gov.ua

Андрій Брошко отримав орден «Данила Галицького».

Вчора, 17 жовтня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив правоохоронцям, рятувальникам і прикордонникам державні нагороди. До їх числа увійшов прикордонник з Хмельниччини, майор запасу Андрій Брошко.

Як повідомляють у пресслужбі Державної прикордонної служби України, міністр вручив Андрію Брошко орден «Данила Галицького».

За інформацією газети «Проскурів», з 2011 року Андрій Брошко проходив службу в Луганській області. Спочатку на посаді начальника відділу прикордонної служби «Біловодськ», згодом — «Свердловськ». Влітку 2014-го він зумів вивести з оточення бойовиків свій підрозділ: 93 підлеглих з повним озброєнням і технікою.

За свій героїчний вчинок Андрій Брошко 19 листопада 2015 року отримав неурядову нагороду «Народний Герой України». Пізніше він працював у Чопському прикордонному загоні. Після звільнення, він повернувся жити на рідну Хмельниччину.

Наразі Андрій Брошко живе в обласному центрі. Тут він займається волонтерством і очолює Хмельницький обласний осередок громадської організації «Патріотичне братство прикордонників України».

Читайте також: Почесними громадянами міста стало семеро хмельничан

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую