ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Призов на Хмельниччині: через які хвороби юнаків не беруть до війська

Суспільство 8973
Призовна кампанія 2019 року триває
Призовна кампанія 2019 року триває. Фото: nash.live

До війська покличуть майже шість сотень мешканців області.

Осіння призовна кампанія розпочалася 1 жовтня триває досі. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату, цієї осені планується призвати загалом 590 подолян, з яких 365 поповнять лави Збройних Сил України, 175 підуть до Національної гвардії України та по 25 юнаків попрямують служити до Прикордонних військ та Державної спеціальної служби транспорту.

«Наразі зі збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату до навчальних центрів відправлено вже понад п’ятдесят відсотків від запланованої кількості призовників. Поставлені державою на осінь 2019 року завдання будуть виконані на всі сто відсотків, як виконані були й весною цього року. Тоді, до речі, військовослужбовцями строкової служби стали 740 мешканців області віком від 20 до 27 років», - йдеться у повідомленні.

У військкоматі додають, щоб стати військовослужбовцем, призовник має відповідати певним вимогам щодо освіти, стану здоров’я, фізичного і соціального розвитку, морально-ділових якостей тощо. Саме тому на збірному пункті, куди призовників привозять з усіх міських та районних військкоматів області, юнаки проходять ретельний відбір. Фахівці проводять психологічне тестування та індивідуальні бесіди з майбутніми військовослужбовцями.

«На жаль, в останні роки кількість призовників з нервовими та психічними захворюваннями істотно зросла. Якщо у минулі роки членам медичних комісій військових комісаріатів здебільшого доводилося стикатися з проблемами опорно-рухового апарату у призовної молоді, то наразі нервово-психічні проблеми у призовників вийшли на перший план», - зазначають у військовому комісаріаті.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую