ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому потрощили транспортні зупинки

Суспільство 4439
На зупинці побили піднавіс
На зупинці побили піднавіс. Фото: Сергія Шепурева

Встановлювали павільнони інвестори.

Днями у Хмельницькому виявили дві потрощених зупинки громадського транспорту. Як розповідає виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев, встановлювали павільйони за кошти інвесторів. Один з них неушкодженим простояв лише три місці.

«Ми виявили на зупинці «Думка», що на вулиці Свободи, побитий піднавіс. А на зупинці «Меморіал слави», що на Проскурівській, розбили заднє тоноване скло. Вартість одного такого скла, до речі, понад вісім тисяч гривень. Обидва павільйони встановлювали у свій час за кошти інвесторів, а це не маленькі гроші, йдеться про не один десяток тисяч гривень», - зазначив керівник.

За його словами, знайти охочих інвестувати у нові зупинки дуже важко. А зараз ще й будуть займатись пошуком коштів на відновлення. Сергій Валерійович каже, що для мешканців міста хтось зробив дуже поганий вчинок, тим більше перед початком зими. На жаль, відеокамери поблизу зупинок, які побили, ніде не встановлено, тому хто і коли вчинив правопорушення – невідомо.

Два тонованих скла - розбили

«Наразі стоїть проблема у фінансуванні ремонту, бо бажаючих допомогти встановити павільйон дуже мало. Зараз замість того, щоб почати будівництво якоїсь іншої зупинки - управління має шукати шляхи, як відремонтувати ті, що тільки встановлені», - додав Сергій Шепурев.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую