ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Призовну кампанію на Хмельниччині завершили достроково

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 695
По області завершили призов
По області завершили призов. Фото: dt.ua

До війська покликали 590 юнаків.

У Хмельницькій області достроково завершили призов до Збройних Сил України та інших силових структур. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату.

«Цьогоріч кампанія по призову юнаків на строкову військову службу, як і раніше, проводилася двічі: весняна – протягом квітня-травня та осіння – протягом жовтня-грудня. Проте 1 грудня з обласного призовного пункту до одного з навчальних центрів ЗС України відправилася остання у цьому році команда призовників. Загалом з області протягом проведення призову «Осінь – 2019» до військових формувань було відправлено 590 юнаків віком від 18 до 27 років», - йдеться у повідомленні обласного військкомату.

Додають, що усі призовники пройшли медичне обстеження, професійно-психологічний відбір та визнані призовними комісіями придатними до проходження строкової військової служби. Спочатку вони пройдуть навчання у навчальних центрах. Після прийняття військової присяги та отримання первинних навиків проходження військової служби усі солдати будуть направлені до військових частин.

«Примітно, що завдання з комплектування військ військовослужбовцями строкової служби поступово зменшується. Так, протягом весняного призову з області пішло служити до війська 740 подолян.Також принагідно нагадаємо, що Міністр оборони України Андрій Загороднюк днями озвучив у ЗМІ плани міністерства щодо скасування у майбутньому призову на строкову службу», - зазначають у військкоматі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую