ye-logo.v1.2

На Шепетівщині хворий на сказ собака покусав жінок

Суспільство 1836
В районі введені карантинні обмеження
В районі введені карантинні обмеження. Фото: vilne.info

Сказ у тварини підтверджено.

У селі Коськів Шепетівського району на одному з подвір’їв домогосподарства домашній собака покусав господиню та її сусідку, а за два дні тварина загинула. Про це повідомляють в Шепетівському районному управлінні Держпродспоживслужби області.

Приїхавши на місце події фахівці зі слів власниці з’ясували, що собаці було близько двох місяців, власники її тримали на прив’язі, за два дні до події тварина заплуталась у повідку.

«Власниця та сусідка намагалися її розплутати, при цьому собака нанесла їм укуси за руки. Відразу вони цьому особливого значення не надали. Проте наступного дня у тварини помітили такі симптоми. Як відмова від корму, агресія, параліч задніх кінцівок, незграбні рухи по колу. А за добу тварина загинула», - йдеться в повідомленні.

В районному управлінні зазначають, що голову собаки, що загинув, було направлено на дослідження. Сказ у тварини підтверджено лабораторно. В районі введені карантинні обмеження та затверджено заходи з оздоровлення.

Нагадаємо, сказ – небезпечне вірусне інфекційне захворювання, що передається людині під час укусу або контакту зі слиною хворої тварини. Однією з основних ознак розвитку захворювання є водобоязнь, утруднення під час ковтання рідини, поява судом при спробі пити воду. Тому сказ називають ще й гідрофобією. Сказ супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи, паралічами і, якщо не надати необхідну допомогу, має летальні наслідки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую