ye-logo.v1.2

На хмельницькому майдані прикрасили близько 70 живих ялинок (ФОТО)

Суспільство 5930
На майдані Незалежності стоять близько сім десятків живих ялинок
На майдані Незалежності стоять близько сім десятків живих ялинок. Фото: автора

Кожна громада та район презентували свою новорічну красуню.

У Хмельницькому, на майдані Незалежності, поблизу монументу «Віра. Надія. Любов», з’явилося близько 70 живих ялинок. Привезли дерева з об’єднаних територіальних громад та районів області.

«Ініціатором такої ялинкової виставки стала Хмельницька облдержадміністрація. Ми вирішили організувати між ОТГ та районами невеличке змагання у вигляді оригінального прикрашання новорічних деревцят. Спочатку думали, що мало хто відгукнеться на даний захід, однак у результаті були здивовані – кожна громада та район підійшли до завдання з креативом. Ялинки прикрасили дуже оригінально – є на них іграшки ручної роботи, пряники, мереживо та безліч інших прикрас. Сподіваємося, хмельничанам та гостям міста буде цікаво розглядати такі незвично прикрашені ялинки і це стане своєрідною традицією», - розповіла Інна Михайлова, начальниця управління інформаційної діяльності Хмельницької облдержадміністрації.

Прикрасили новорічних красунь представники громад та районів області.
Грицівська ОТГ представила разом з ялинкою святого Миколая.
Ялинка Хмельницького району теж була представлена на виставці.

Організатори виставки кажуть, що простоять ялинки до Нового року, а можливо й трішки довше. Все залежить від того, чи не з’являться вандали, які «внесуть свої корективи».

До прикрашання ялинок підійшли креативно.
Деякі ялинки прикрасили іграшками ручної роботи.
Є на вияставці ялинка прикрашена очеретом.
Організатори виставки кажуть, що простоять ялинки до Нового року, а можливо й трішки довше

До речі, вчора під час відкриття ялинкової виставки була організована благодійна акція під час якої збирали кошти для 2-річного хмельничанина Дмитра Шелудька. Організатором вдалося зібрати 97 тисяч 513 гривень, які передадуть родині хворого хлопчика.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую