ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

На хмельницькому майдані прикрасили близько 70 живих ялинок (ФОТО)

Суспільство 4426
На майдані Незалежності стоять близько сім десятків живих ялинок
На майдані Незалежності стоять близько сім десятків живих ялинок. Фото: автора

Кожна громада та район презентували свою новорічну красуню.

У Хмельницькому, на майдані Незалежності, поблизу монументу «Віра. Надія. Любов», з’явилося близько 70 живих ялинок. Привезли дерева з об’єднаних територіальних громад та районів області.

«Ініціатором такої ялинкової виставки стала Хмельницька облдержадміністрація. Ми вирішили організувати між ОТГ та районами невеличке змагання у вигляді оригінального прикрашання новорічних деревцят. Спочатку думали, що мало хто відгукнеться на даний захід, однак у результаті були здивовані – кожна громада та район підійшли до завдання з креативом. Ялинки прикрасили дуже оригінально – є на них іграшки ручної роботи, пряники, мереживо та безліч інших прикрас. Сподіваємося, хмельничанам та гостям міста буде цікаво розглядати такі незвично прикрашені ялинки і це стане своєрідною традицією», - розповіла Інна Михайлова, начальниця управління інформаційної діяльності Хмельницької облдержадміністрації.

Прикрасили новорічних красунь представники громад та районів області.
Грицівська ОТГ представила разом з ялинкою святого Миколая.
Ялинка Хмельницького району теж була представлена на виставці.

Організатори виставки кажуть, що простоять ялинки до Нового року, а можливо й трішки довше. Все залежить від того, чи не з’являться вандали, які «внесуть свої корективи».

До прикрашання ялинок підійшли креативно.
Деякі ялинки прикрасили іграшками ручної роботи.
Є на вияставці ялинка прикрашена очеретом.
Організатори виставки кажуть, що простоять ялинки до Нового року, а можливо й трішки довше

До речі, вчора під час відкриття ялинкової виставки була організована благодійна акція під час якої збирали кошти для 2-річного хмельничанина Дмитра Шелудька. Організатором вдалося зібрати 97 тисяч 513 гривень, які передадуть родині хворого хлопчика.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую