ye-logo.v1.2
27 Травня, 2020

У Кам'янці встановили 24 інфотаблички з доповненою реальністю

Суспільство 1045
Табличок на мапі Кам'янця стало більше
Табличок на мапі Кам'янця стало більше. Фото: kam-pod.gov.ua

Розташовані вони у старій частині міста.

Інформаційні туристичні таблички з QR-кодами у вересні цього року встановили у Кам’янці-Подільському. Як повідомляють у Кам'янець-Подільській міськраді, тоді 11 табличок розмістили по найвідоміших пам’ятках архітектури міста. Ще 13 встановили учора, 19 грудня, на Алеї закоханих.

«На кожній табличці є короткий опис пам’ятки українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, QR-код та NFC-мітка. Мітка передає повну інформацію про об’єкт на смартфон без доступу до інтернету, а QR-код перенаправляє на сторінку пам’ятки на сайті moreinfo.ua. Тут знаходиться опис, історія та цікаві факти про об’єкт поки що тільки сімома мовами»,- йдеться у повідомленні Кам'янець-Подільської міськради.

Додають, що за три місяці їх просканувала 1241 особа: 96,5% - українців та 3,5% - іноземців. З останніх – жителі США, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Японії, Литви, Сінгапуру, Нідерландів. Увагу користувачів гаджетів привертали Замковий міст (23%), Старий замок (18%), мурал із зображенням Симона Петлюри (11%), Троїцька церква, Ратуша і Домініканський костел св. Миколая (по 9%), Башта Стефана Баторія (7%).

«Нині Кам’янець-Подільський увійшов до топ-10 міст за кількістю сканувань табличок. Так, популярністю в мандрівників користується Замковий міст. А ось з іноземних гостей цією новинкою найбільше цікавляться жителі Торонто (Канада)», - зазначають у міськраді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую