ye-logo.v1.2

Шепетівчани самотужки змайстрували святкову інсталяцію

Суспільство 1675
У Шепетівці небайдужі мешканці створили святкову інсталяцію
У Шепетівці небайдужі мешканці створили святкову інсталяцію. Фото: скрін з відео

Фігуру 2020 встановили поблизу ялинки.

На центральній площі у Шепетівці засвітили інсталяцію 2020. Створили її «з нуля» місцеві мешканці за кошти небайдужих шепетівчан. На спорудження святкової фотозони пішло до 400 метрів труби та 600 метрів гірлянди.

«Хотілось, щоб було як у Хмельницькому, як у Львові – святково. Тому я запропонував людям приєднатись і створити це свято самим. Хтось дав матеріали, хтось гроші на інсталяцію. З нас не взяли гроші ні ті, хто займався зварювальними роботами, ні ті люди, які фарбували, ні перевізники. Загалом відгукнулось близько 60 осіб», - зазначає ініціатор створення інсталяції Артур Сафарян.

За його словами, окрім фігури, створили й куб-подарунок. Загальний бюджет робіт – біля 28 тисяч гривень. Поблизу інсталяції встановили відеоспостереження. Артур розповідає, що спочатку його влаштовували для того, аби шепетівчани могли в режимі онлайн бачити центр міста. Однак, після того, як з нещодавно встановленої ялинки викрали декілька іграшок, камера виконуватиме функції охорони.

«Люди хочуть якихось змін, свята, гарного настрою. Наше завдання було зробити цей настрій. Завдяки усім тим, хто долучився, у нас вийшло», - додає Артур.

Після свят фігуру 2020 розберуть і відправлять на зберігання. Наступного року замість нуля зроблять одиничку, й фігура знову прикрашатиме святкове місто.

Читайте також:  Хмельницький – святковий: в центрі міста з’явилась нова інсталяція

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую