ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Хмельницький військовий госпіталь назвали одним з кращих серед подібних медзакладів

Суспільство 523
Серед пацієнтів госпіталю 65 % це діючі військовослужбовці та 15% ветерани Збройних Сил України
Серед пацієнтів госпіталю 65 % це діючі військовослужбовці та 15% ветерани Збройних Сил України. Фото: "АрміяInform"

Начальнику госпіталю вручили грамоту за перше місце.

Колектив Хмельницького військового госпіталю визнаний кращим серед військових госпіталів подібного типу у Збройних Сил України. Як пише «АрміяInform», про це оголосив начальник медичної служби Збройних Сил України генерал-майор Ігор Хоменко.

«Генерал-майор вручив начальнику військового госпіталю полковнику медичної служби Сергію Мельнику грамоту за перше місце. Також начальник медичної служби подякував хмельницьким медикам за вагомий внесок у збереження та відновлення здоров’я українським захисникам», - зазначає «АрміяInform».

За рік у військовому госпіталі пройшло стаціонарне лікування і отримали медичні послуги близько 6 тисяч пацієнтів. Близько 65 % з них це діючі військовослужбовці та 15% ветерани Збройних Сил України. Окрім того, жителі Хмельницького мають змогу отримати медичну допомогу у відділеннях госпіталю за плату.

«Цього року для потреб ЛОР відділення придбано ендо-відеообладнання, наркозно-дихальну апаратуру та інструментарій для проведення оперативних втручань на ЛОР органах. Це дало змогу більш якісно надавати медичні послуги військовослужбовцям на сучасному рівні. Завдяки закупленому медичному обладнанню у госпіталі обладнали операційну, аналогів якої немає в обласному центрі», - додає «АрміяInform».

Загалом для потреб пацієнтів у госпіталі працює 13 діагностичних та лікувальних відділеннях

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую