ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Хмельницький обласний військкомат має нового тимчасового керівника

Суспільство 3143
Сергій Присяжнюк більше не очолює обласний військкомат
Сергій Присяжнюк більше не очолює обласний військкомат. Фото: з архіву

Сергій Присяжнюк завершив службу в ЗСУ.

Хмельницький обласний військовий комісаріат більше не очолює Сергій Присяжнюк. Учора, 23 грудня, у відбулись урочистості з нагоди завершення служби й виходу на пенсію комісара. Наразі обов’язки керівника установи виконуватиме заступник обласного військового комісара.

«Сергій Присяжнюк віддав Збройним Силам майже чотири десятиліття. Службу у військовому комісаріаті розпочав у 90-их роках. До того мав чималий військовий досвід. Пройшов всі кар’єрні щаблі – від командира взводу до командира полку та обласного воєнкома», - зазначають у пресслужбі обласного військкомату.

За словами заступника військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковника Володимира Гучка, оскільки Сергій Присяжнюк завершив службу у Збройних силах України, його обов’язки виконуватиме заступник - полковник Петро Горобець.

«Керівник обласного військкомату з'явиться, ймовірно, за місяць-два. Наразі є кандидати, вони ще мають пройти атестаційні комісії. Очільника комісаріату призначає начальник Генерального штабу, і ще має дати погодження голова Хмельницької облдержадміністрації», - розповідає Володимир Михайлович.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую