ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Хлопець з Красилова вміє готувати троянди з карамелі

Суспільство 4704
Під час навчання у ліцеї, хлопець почав брати участь у різних кулінарних конкурсах
Під час навчання у ліцеї, хлопець почав брати участь у різних кулінарних конкурсах. Фото: надане Костянтином Гуцулюком

Про свій кулінарний талант з читачами сайту «Є» поділився 18-річний Костянтин Гуцуляк.

Хлопець з багатодітної сім’ї, яка мешкала в одному із сіл на Херсонщині, обожнює готувати. Свій талант до кулінарії Костя відкрив коли йому було 12 років.

«Колись я заліз на горище, де знайшов старі металеві форми для приготування цукерок на паличці та горішків. З тих пір я постійно готував і зрозумів, що мені це дуже подобається. Я не просто робив солодощі, але добавляв у них якісь секретні інгредієнти, аби вони ставали ще смачнішими. Пам’ятаю, що якось у школу приніс цукерки на паличках в які добавив зеленку. Тоді ж не було харчових барвників і тому прийшлося використовувати те, що було під руками. Незважаючи на досить дивний інгредієнт, цукерки були смачні, а той хто їх їв, мали зелені язики», - розповідає Костянтин Гуцуляк.

Не одними цукерками

У 2015 році в рідне село хлопця приїхала бригада військових. Люди приносили для них їжу, теплий одяг. Не стояв осторонь і Костя.

«Я почав випікати пироги, готувати інші страви, аби військові мали що їсти. Вони буди не довго, однак після такого волонтерського досвіду я вирішив, що маю стати кухарем», - пригадує хлопець.

Закінчивши 9-ий клас Костя вступи до Херсонського кулінарного ліцею на кухаря-технолога. Однак, провчившись лише рік, хлопець потрапив в аварію і був прикутий до ліжка декілька місяців. Костю відрахували і він був змушений повернулися до школи.

«Лише закінчивши 11 класів, я знову вирішив повернулися до кулінарії. Так склалися обставини, що мене в той час знайшла у соцмережах сестра моєї бабусі, яка проживає у Красилові. Жінка запропонувала мені вступити до Красилівського багатопрофільного ліцею у якому була спеціальність кухаря. Я погодився і минулого стоку став студентом цього навчального закладу»,- розповідає Костя.

Конкурси та перемоги

Під час навчання у ліцеї, хлопець почав брати участь у різних кулінарних конкурсах. Нещодавно Костянтин зайняв друге місце у номінації «Кулінарне мистецтво» у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

Костя під час конкурсу «WorldSkills Ukraine». Фото: надане Костянтином Гуцалюком

«Для мене це велике досягнення. Я все більше розумію, що обрав ту професію, яка приносить мені задоволення», - зізнається хлопець.

«Віддаю перевагу десертам»

Найбільше Костянтин полюбляє готувати десерти – тістечка, печиво, торти та цукерки.

«Своєю коронною стравою вважаю троянди з карамелі. На їх приготування потрібно витратити чимало часу, але результати того вартий. Люблю, щоб страва не лише була смачна, а й мала оригінальний вигляд. Щодо рецептів, то їх зазвичай беру в інтернеті, однак неодмінно вношу свої корективи. Люблю додавати різні інгредієнти, аби страва смакувала по-особливому», - каже Костя.

Найбільше Костянтин полюбляє готувати десерти. Фото: надане Костянтином Гуцалюком

У мріях – турбота про дітей

Незважаючи на свій досить юний вік Костянтин Гуцуляк має чудові мрії.

«Через те, що я народився в неблагополучній сім’ї і, нажаль, не мав того, про що мріють у дитинстві, я дуже хочу робити усе, аби діти з особливими потребами та діти-сироти, відчули, що вони не самі. Бог мені дав талант і завдяки ньому я хочу приносити малечі щастя – готувати та пригощати їх смаколиками, які власноруч приготував», - ділиться Костянтин.

Щодо планів на майбутнє хлопець розповідає, що хоче мати свою власну пекарню-кондитерську. «Дуже хочу, щоб там завжди апетитно пахло випічкою і постійними відвідувачами закладу буди діти. Я робитиму їм майстер-класи і показуватиму, що діти, які в житті обділені чимось, мають усі шанси стати успішними», - каже хлопець.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую