ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Навесні на Шепетівщині планують запустити сонячну електростанцію

Суспільство 696
СЕС займатиме площу 10,3 гектара
СЕС займатиме площу 10,3 гектара . Фото: 3840.com.ua

Розпочали будівництво СЕС у травні 2019 року.

В Ленковецькій ОТГ, що на Шепетівщині, у березні планують запустити сонячну електростанцію. Вона займатиме площу 10,3 гектара і буде розміщена розташованої за межами села Пиляї.

Як зазначає місцевий інформаційний ресурс 3840.com.ua, питання розміщення на цих землях об’єкта енергогенеруючого підприємства, підтримали керівництво громади та депутати сільської ради.

Розпочали будівництво СЕС у травні 2019 року. Воно проходило у декілька етапів. Спочатку була збудована під’їзна дорога та підготовлена площадка під монтаж панелей.

Зазначається, що електростанція генеруватиме 5 мвт/год. електроенергії на рік. Такої кількості достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько 2600 домогосподарств. Орієнтовно громада отримуватиме в рік більше 220 тисяч гривень додаткові кошти для бюджету у вигляді податків.

Додають, що введення станції в експлуатацію заплановано на березень 2020 року. А це додаткові кошти для бюджету у вигляді податків. Орієнтовно громада отримуватиме в рік більше 220 тисяч гривень.

Нагадаємо, ще одну СЕС на Шепетівщині зводять за межами села Велика Медведівка Судилківської ОТГ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую