ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Призначено трьох суддів для Хмельниччини: що декларують служителі Феміди

Суспільство 981
Президент призначив трьох суддів для місцевих судів
Президент призначив трьох суддів для місцевих судів. Фото: loyer.com.ua

Суддів призначив президент.

Учора, 14 січня, президент України призначив трьох суддів у місцевих загальних судів області. Про це йдеться у відповідному указі розміщеному на сайті глави держави.

Суддями Хмельницького міськрайонного суду призначено Вікторію Коваль та Сергія Калієва. Для Шепетівського міськрайонного суду призначили Аллу Цідик.

Згідно із декларацією за 2018 рік кандидата на посаду судді, Вікторія Коваль володіє декількома квартирами у столиці та авто «Toyota Land Cruiser». У 2018 році серед доходів декларує лише допомогу при народженні дитини 8 600 гривень. Також у декларацію внесено грошовий подарунок 150 тисяч гривень, який отримала у грудні 2019 року від Олександра Ліщинського, який є співласником однієї з квартир у столиці, 25% якої належать Вікторії Олександрівні. У власності чоловіка – частина квартири у Києві та зарплата, отримана в одній з військових частин у 2018 році склала – 29 270.

Колега Вікторії Коваль Сергій Калієв вніс у декларацію за 2018 рік квартиру у Макіївці, що на Донеччині, та зарплату у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області 242 613 гривень. Дружина володіє земельною ділянкою на Харківщині та орендує квартиру у Хмельницькому. Її доходи у 2018 році включали допомогу при народженні дитини понад 10 тисяч гривень та щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 12 496 гривень.

Шепетівська суддя Алла Цідик прозвітувала про будинок у спільній власності та частку земельної ділянки у Хмельницькому, користувалася орендованою квартирою у Шепетівці. На двох із чоловіком мають авто «Mitsubishi Galant», а користується наче «Ford Sierra» - власником цієї автівки інша особа - Юрій Биков. У 2018 році у судовій адміністрації Алла Юріївна заробила 268 977 гривень, а чоловік у шепетівському центрі соцслужб - 57 579 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую