ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

У Хмельницькому пройде хода Трьох Царів: поліція попереджає про обмеження руху

Суспільство 2155
Хода Трьох Царів пройде у Хмельницькому всьоме
Хода Трьох Царів пройде у Хмельницькому всьоме. Фото: з архіву

Театралізоване дійство відбудеться вже всьоме.

Завтра, 18 січня, о 10:00 вулицями Хмельницького пройде театралізована хода Трьох Царів. Організатори заходу – прихожани римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту. Настоятель парафії отець Микола Лучинський каже, що дана хода є міжконфесійною і участь у ній можуть взяти усі бажаючі.

«Вже всьоме вулицями Хмельницького пройде хода Трьох Царів. Цього разу ми молитимемося за єдність християн. У ході візьмуть участь і греко-католицька громада міста та протестанти. Ми усі разом йтимемо, співатимемо колядки та прославлятимемо новонародженого Ісуса», - розповів Микола Лучинський, настоятель хмельницької парафії «Христа Царя Всесвіту».

Хода розпочнеться від храму Різдва Пресвятої Богородиці (вулиця Зарічанській, 10/3) та пройде вулицями Зарічанською, Свободи та проспектом Миру. Кінцевою зупинкою ходи буде костел Христа Царя Всесвіту, що на проспекті Миру, 55. Там, біля вертепу, єпископи благословлять усіх вірних.

До уваги водіїв! Патрульні забезпечуватимуть рух колони за вказаним маршрутом, тому з 10:00 до 11:00 рух вулицями Зарічанською, Свободи та проспектом Миру буде ускладнений.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую