ye-logo.v1.2

Хмельницькій ракетній бригаді вручили почесний прапор частини

Суспільство 4331

Бригаді передали частку мощів святої Варвари.

Сьогодні, 22 січня, 19-ій ракетній бригаді, що дислокується у Хмельницькому, вручили почесний прапор частини. Приурочили подію до відзначення Дня Соборності України.

Як розповідає пресофіцер 19-ї ракетної бригади капітан Олексій Наконечний, наразі хмельницькі ракетники мають бойовий прапор, почесне найменування, нарукавний знак і, від сьогодні, почесний штандарт.

«У День Соборності на плацу військової частини відбулось вручення почесного прапора. Його передали й основним військовим підрозділам частини. Ми, загалом, розвиваємось у плані геральдики. Минулого року частині присвоєно найменування святої Варвари. Вона зображена на нашому почесному прапорі. Також позаминулого року ми отримали шеврон – відзнаку частини. У планах розробка подальшого комплексу геральдичних ознак», - зазначає капітан Олексій Наконечний.

Для вручення військові вишикувались на плацу
Антоній Махота передав стяг командиру бригади
Військові музиканти виконали композицію

За його словами, у 2019 році скликалась спецкомісія, де розглядали варіанти почесного найменування та символіки прапора. Олексій Наконечний каже, після дискусій вирішили піти за ознакою духовності, оскільки доцільно було мати назву покровительки ракетних військ і артилерії. І наприкінці 2019 президент Володимир Зеленський присвоїв частині найменування «Святої Варвари».

Ракетники демонстували наявну техніку

Освятив почесний прапор митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота. Окрім того, владика передав мощі Святої Варвари, які будуть зберігатись в храмі на території військової частини.

Самі ж військовослужбовці, з нагоди свята підготували бойову пісню, яку виконали на плацу частини. Музиканти бригади теж долучились до музичних вітань.

На території військової частини працює музей бригади
Експонати виготовлені самотужки військовослужбовцями
На екскурсії до музею ракетної бригади окрім військових та гостей приходять і школярі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую