ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Податок на квадратні метри: до бюджетів області надійшло понад 100 мільйонів гривень

Суспільство 976
Понад 100 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Хмельниччини
Понад 100 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Хмельниччини. Фото: www.finbalance.com.ua

Платили податок фізичні і юридичні особи.

За 2019 рік до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 102,5 мільйони гривень податку на нерухоме майно. Як повідомляють податківці на сторінці у фейсбуці, ця сума на 23 мільйон гривень більше аніж в аналогічному періоді минулого року.

«Індикативне завдання з надходження цього податку виконано на 103 відсотки, тобто у грошовому виразі бюджети громад додатково отримали майже 2,8 мільйона гривень. Зокрема, юридичні особи сплатили майже 62,4 мільйона гривень, фізичні особи – власники нерухомості, перерахували 40,1 мільйона гривень цього податку», - йдеться у повідомленні податківців.

Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості. Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток.

Розміри майна для фізичних осіб, на які не застосовується ставка податку, становлять для квартири чи декількох квартир незалежно від їх кількості – 60 квадратних метрів;
для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – 120 квадратних метрів;
для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – 180 квадратних метрів.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую